سرویس آسانسور گیشا (کوی نصر)

سرویس و نگهداری ، بازسازی آسانسور گیشا، تعمیرات و نگهداری آسانسور گیشا ، بازسازی و تعمیر آسانسور گیشا، تعمیر و نگهداری آسانسور محدوده گیشا، سرویسکار آسانسور گیشا، تعمیر آسانسور محدوده گیشا، شرکت آسانسور در گیشا، نصب آسانسور گیشا، تعمیر آسانسور با نرخ اتحادیه ، تعمیر آسانسور در گیشا، هفت روز هفته ۸ صبح تا ۸ شب ، سرویسکار حرفه ای آسانسور

سرویس و نگهداری آسانسور در گیشا

قیمت مناسب

ارایه بهترین خدمات

خدمات رسانی فوری

گارانتی ۱۸ ماه تعویض قطعات

تعمیر و نگهداری آسانسور در گیشا (کوی نصر)

گیشا نام یکی از محله‌های غرب تهران واقع در منطقه ۲ تهران است که از شرق به بزرگراه چمران (اتوبان پارک وی) و از غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری (بزرگ راه طرشت-ایوبی) و از شمال به بزرگراه حکیم (اتوبان داریوش) شهرک غرب از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد (بزرگ راه فرحزاد) محدود است.

گیشا که در ابتدا متعلق به (شرکت کیشا) بود و به نام گیشا رواج یافت؛ برگرفته از اول نام دو بنیان‌گذار آن (کی‌نژاد و شاپوریان) نام یکی از محله‌های غرب تهران واقع در منطقه ۲ تهران است که از شرق به بزرگراه چمران (اتوبان پارک وی) و از غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری (بزرگ راه طرشت-ایوبی) و از شمال به بزرگراه حکیم (اتوبان داریوش)شهرک غرب و از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد (بزرگ راه فرحزاد) محدود است. خیابان اصلی گیشا با طول تقریبی ۱٫۵ کیلومتر بزرگراه جلال آل احمد را به صورت مستقیم به بزرگراه حکیم متصل می‌سازد.

کوی گیشا (تپه های گیشا) در ارتفاع ۱۳۰۰–۱۴۰۰ متر، طول ۵۱٫۲۲–۵۱٫۲۳ درجه و عرض ۳۵٫۴۳–۳۵٫۴۴ درجه قرار دارد.

خیابان اصلی گیشا دارای خیابان‌های منظم زوج و فرد دارای شماره، با الگوبرداری از شماره‌گذاری خیابان‌های منهتن شهر نیویورک ایجاد شده‌است که در کل دارای ۴۱ خیابان زوج و فرد می‌باشد. سمت زوج دارای سه چهارراه، که از چهارراه اول تا سوم به ترتیب پیوند، پیمان، دوستی نام دارند و چهارراه اول تا سوم سمت فرد به ترتیب پیام، پیشگام، پیشاهنگ نام دارند. دارای یک خیابان بیست متری از شرق به غرب است و بلوار اصلی گیشا به ۳۰ متری صلح مشهور بوده‌است. بلوار فروزانفر، بلوچستان، کانال و بلوار مدارس از خیابان‌های جانبی کوی گیشا می‌باشند. از نظر خیابان‌بندی، امتداد خیابان‌های زوج گیشا به کوی پروانه می‌رسد.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

انتخاب بهترین نگهداری آسانسور گیشا

کیفیت خدمات سرویس و نگهداری آسانسور از اهمیت بالایی برخوردار است و عوامل متعددی در برتری یک شرکت نقش دارند:

  1. قیمت مناسب سرویس آسانسور: قیمت رقابتی و معقول یکی از مهم‌ترین ملاحظات در انتخاب شرکت سرویس آسانسور است. بیشتر ساختمان‌ها، به ویژه در شمال تهران، مجهز به آسانسور هستند و ماهانه نیاز به بازرسی و نگهداری دارند. بر عهده مدیر ساختمان است که هزینه‌ها را مدیریت کند بدون اینکه کیفیت خدمات تحت تأثیر قرار گیرد.

  2. پایبندی به زمان: در شهری پرترافیک مانند تهران، رعایت دقت زمانی بسیار مهم است. شرکت‌های سرویس آسانسور باید قابل اعتماد بوده و به موقع در محل حاضر شوند. اغلب مدیران ساختمان‌ها به دلیل تجربه‌های نامطلوب گذشته، هر ساله شرکت سرویس‌دهنده خود را تغییر می‌دهند، اما این امر می‌تواند با انتخاب یک شرکت معتبر برای مدت طولانی‌تر حل شود.

  3. تکنسین‌های مجرب و با تجربه: داشتن تکنسین‌هایی که آموزش‌دیده و با تجربه هستند برای شرکت‌های فعال در حوزه سرویس و نگهداری آسانسور ضروری است. آسانسور کار بسیار تخصصی و خطرناکی است و باید توسط افراد ماهر به درستی اجرا شود.

  4. در دسترس بودن و سرعت عمل: توانایی تعمیر و راه‌اندازی سریع آسانسورها یکی دیگر از عوامل مهم در برتری شرکت‌هاست. مشتریان می‌خواهند مشکلات به سرعت حل شود. فرض کنید خانواده‌ای در طبقه پنجم یا بالاتر زندگی می‌کنند؛ تأخیر در تعمیر آسانسور می‌تواند منجر به نارضایتی و تنش شود.

انتخاب یک شرکت معتبر و قابل اطمینان برای تعمیر و نگهداری آسانسور نه تنها به بهبود کیفیت زندگی ساکنین کمک می‌کند بلکه اطمینان می‌دهد که سلامتی و ایمنی آنها حفظ شود.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.
نشانه‌هایی مانند سر و صدای غیرعادی، توقف‌های ناگهانی، یا درب‌هایی که به درستی بسته نمی‌شوند، می‌توانند نشانه‌هایی از نیاز به تعمیر باشند.
زمان لازم برای تعمیر آسانسور بسته به میزان خرابی و دسترسی به قطعات یدکی متفاوت است.
تعمیرات رایج شامل تعویض کابل‌ها، ترمزها، درب‌های آسانسور و سیستم کنترل می‌شود.
اطمینان از انجام یک تست کامل عملکرد توسط تکنسین‌ها پس از تعمیرات و درخواست گزارش کامل تعمیرات راه‌هایی برای تضمین کارکرد صحیح آسانسور هستند.